Переведите пожалуйста 1)У меня в семье 5 человек это Мама, папа, бабушка, дедушка. 2)Я учусь в 5 классе. 3)В школе работают учителя, завучи, директор и т.д.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менин отбасымда бес адам турады Анам акем ажем атам мен мен бесинши сынып окыймын мектепте мугалым завуч директорлар жумыс жасайды
Гость
1)Менің отбасымда бес адам бұлар анам, әкем, әжем, атам. 2)Мен бемінші сыныпта оқимын 3)Мектепте мұғалімдер, завучтар, директор және т.б.