Переведите пожалуйста без переводчика: Мен кішкентай кезімнен сноубордингпен айналыстым.Бес жасымда ата-анам маған шаңғы тебуді үйретті. Алғаш рет таудың баурайында сноуборд тепкен адамды көрдім. Ол екі аяқтап, айналып түсті. Е...

Переведите пожалуйста без переводчика: Мен кішкентай кезімнен сноубордингпен айналыстым.Бес жасымда ата-анам маған шаңғы тебуді үйретті. Алғаш рет таудың баурайында сноуборд тепкен адамды көрдім. Ол екі аяқтап, айналып түсті. Екі аяғын бүгеді де, жерден көтеріліп, шыр айналады. Біз үшін ол басқа планеталық тәрізді болды. Мен оны "ұшатын тәрелкеге" ұқсаттым. Мен одан сноубордта сырғанап көрүді сұрадым, бұл спорт түрімен айналысуға қатты қызықтым.Алғашқыда қиын болды. Дегенмен біртіндеп үйрене бастадым. Қызыққаным соншалықты-сноуборд тебу менің әуес ісіме айналды. Сноуборд-өте қызықты әрі қауіпті спорт түрі. Қазір бұл спорт түрі Қысқы Олимпиада ойындарының қатырыны енгізілген.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
к как я был немного snowbordïngpen aynalıstım.Bes лет, мои родители учили меня на лыжах. Впервые я увидел подножия горы на сноуборде. Он стал полностью два. Капитулировать обеими ногами, поднял с земли, будет схема. Для нас это было как пришелец. И "летающей тарелка" uqsattım. Я тогда спросил körüdi езда на сноуборде, это очень трудно qızıqtım.Alğaşqıda заниматься спортом. Но постепенно я начал учиться. Так что интерес к сноуборде стало моим хобби. Сноубординг очень интересный и опасный вид спорта. Сейчас этот вид спорта включен в зимних Олимпийских игр вполне.