Переведите пожалуйста Бір жігіт өзін оқытқан ұстазын көріп, оған өзінің кедей екенін айтады. Ұстазы оған таңданады: «Сен маған қолыңды мың сомға сатшы» - дейді. Жігіт он мың сомға да сатпайтынын айтады. Ұстазы одан көзін, құлақ...

Переведите пожалуйста Бір жігіт өзін оқытқан ұстазын көріп, оған өзінің кедей екенін айтады. Ұстазы оған таңданады: «Сен маған қолыңды мың сомға сатшы» - дейді. Жігіт он мың сомға да сатпайтынын айтады. Ұстазы одан көзін, құлақтарын, аяқтарын қанша сомға сататынын сұрайды. Жігіт оларды да сатпайтынын айтады. Ұстазы оған осынша байлық иесі екенін, яғни бай екенін айтып, жұмыс істеу керек деп кеңес беріпті.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Один парень видит себя подготовку учителя говорят , что ее бедных. Научи его удивление : " Должен ли я передать рублей руку", сказал он . Человек , скажем, десять тысяч рублей что не передается . Узнайте больше глаза, уши, ноги и спросил , сколько рублей продать . Он говорит им что они тоже не передается . Такой учитель сказать мне , что владелец богатства богатых, советует ему делать .