Переведите пожалуйста, буду очень благодарен! Моя любимая игрушка - мой mp3 плеер. С моим плеером я могу все. Ведь без моей музыки я никуда! В моем плеере много веселой музыки. Мне нравиться мой плеер.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің ең сүікті ойыншығым -  менің mp3 плеерім. Өз плеермен мен бәрін істе аламын.Мен музыкасыз жүре алмаймын.Менің плеерімде қызықты өлеңдер көп.Мен өз плеерімді ұнатамын