Переведите пожалуйста! меньше Мектеп больше деген сөз араб тілінен шыққан. меньше Оқу орны больше деген ұғымды білдіреді.Әрине, сендердің алған оқуға барған күн...

Переведите пожалуйста! <Мектеп> деген сөз араб тілінен шыққан.<Оқу орны> деген ұғымды білдіреді.Әрине, сендердің алған оқуға барған күндерің мәңгі естеріңде қалатыны сөзсіз. Алғашқы қоңырау соғылды.Мектеп директоры, ата-аналар құттықтап,жақсы тілектер айтты. Мектепте <Оқушыларға арналған ереже>бар:жақсы оқу,үлгілі болу,қоғамдық жұмысқа белсене қатысу.Осы ережені оқушы орындаса,келешекте сауатты,білімді,мәдениетті болады. Міне,бұл-мектептің ең басты міндеті.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Слово происходит от арабского языка школы. <Учреждение> bildiredi.Ärïne понятие, вы узнаете больше дней останется навсегда помнить. Директор первого звонка soğıldı.Mektep родителей, поздравления, добрые пожелания, сказал он. Школа <Правила для студентов: хорошие школы, хорошие, государственная политика qatısw.Osı студентов, участвующих в будущем, грамотности, образования и культуры. Это является одним из приоритетов школы.