(переведите пожалуйста) Меня зовут Антон. Я учусь в школе номер 14. Мои любимые предметы биология и Англиский язык. Моего классного руководителя зовут Альбина Ермековна. Учителя по казахскому зовут Айнагуль Абильмажиновна. Я л...
(переведите пожалуйста)
Меня зовут Антон. Я учусь в школе номер 14. Мои любимые предметы биология и Англиский
язык. Моего классного руководителя зовут Альбина Ермековна. Учителя по казахскому зовут Айнагуль Абильмажиновна. Я люблю свою школу.
(переведите)
В моей семье 4 человека. Я , брат , папа и мама. Меня зовут Антон. Пап Саша. Брата Андрей. Маму Юля. Я люблю свою семью они всегда мне помогут .
(переведите)
Я люблю нашу школу потому что там можно хорошо проводить время.Учителя всегда могут помочь. Я люблю мою школу.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің атым Антон болып табылады . Менің сүйікті пәндері биология және ағылшын 14. Мен мектеп санының оқиды тілі . Менің сынып жетекшісі Альбина Ермекқызы деп аталады . Қазақ атауы Айнагүл Abilmazhinovna мұғалімі . Мен өз мектепті жақсы көремін. 4 адам менің отбасында . Мен , ағасы , әкесі мен анасы . Менің атым Антон болып табылады . Әкем Саша . Інісі Әндір . Mama Юлия . Менің ойымша, олар әрдайым маған көмектеседі , отбасымды жақсы көремін . Vremya.Uchitelya әрқашан көмектесе алады жақсы болуы мүмкін , себебі Мен біздің мектеп ұнайды. Мен өз мектепті жақсы көремін.
Гость
1) Менің есімім Антон. Мен нөмірі он төртінші мектепте оқимын. Менің сүйікті пәндерім биология және ағылшын тілі. Менің сынып жетекшімнің аты-жөні Альбина Ермековна. Қазақ тілі пәні мұғалімінің аты-жөні Айнагуль Абильмажинлвна. Мен өзімнің мектебімді жақсы көремін.