Переведите пожалуйста на казахский Тусау кесу Когда ребенок только-только начинает делать первые шаги или просто удерживает равновесие в вертикальном положении, принято проводить ритуал “тусау кесер” – разрезание пут на ногах, ...

Переведите пожалуйста на казахский Тусау кесу Когда ребенок только-только начинает делать первые шаги или просто удерживает равновесие в вертикальном положении, принято проводить ритуал “тусау кесер” – разрезание пут на ногах, символизирующее начало нового этапа в жизни ребенка – умение ходить, познавать мир."
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тұсау кесу кішкене сəби енді-енді алғашкы қадам жасап немесе тепе сактайды,"тұсау кесер"-деген салт қабылданды-екі аяктын ортасындағы жіпті кеседі,баланың өміріндегі жаңа кезеннің басталғанын білдіретін-журе алатынын,əлемді танитынын"
Гость
Баланың өміріндегі жаңа кезеңінің басталғанын білдіретін, оның аяғы оковы кесу - - Tusa кесу бала ғана алғашқы қадамдарын қабылдауға басталатын, немесе жай ғана тік тепе-теңдікті сақтау кезде, «Tus кесер» рәсімін жүзеге асыру туралы шешім қабылданды. Әлемді зерттеуге, жүре қабілеті «