Переведите пожалуйста на казахский язык -влад с кем ты хочешь провести это лето? - Сначало я хочу поехать к бабушке на неделю - а потом? - Потом мы с родителями хотим поехать отдыхать а Тайланд - А после этого? - остатки дней я...

Переведите пожалуйста на казахский язык -влад с кем ты хочешь провести это лето? - Сначало я хочу поехать к бабушке на неделю - а потом? - Потом мы с родителями хотим поехать отдыхать а Тайланд - А после этого? - остатки дней я проведу с друзьями - у тебя будет хорошое лето - я знаю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Егер сіз осы жазда жұмсауға келеді біреумен сөйлей ретінде кімдерді айтасыз?   - Біріншіден, мен бір апта бойы апаларынан қалған баруға келеді   - ал содан кейін?   - Содан кейін біз демалуға және Таиланд үшін ата-анаммен бірге барғым келеді   - Ал содан кейін?   - Мен достарыңызбен жұмсауға күн қалдықтары   - Сіз жақсы жазғы ие болады   - мен білемін
Гость
-Влад, осы жазды киммен откизгин келеди? -бириншиден мен бир аптага ажемнин уйинде бир апта боламын. -ал сосын ше? -сосын ата-анаммен бирге Тайладта демаламыз. -содан кейин ше? -калган кундерди мен достарыммен откиземин. -сен жазды кушти откизеди екенсин. -билемин (п.с. Буковки сам расставишь)