Переведите пожалуйста На русский язык)) Халықтың ежелгі қонақжайлылық салты бойынша құрметті мейманға арналып қой немесе тай сойылады,қонақасы беріледі.Сойыс малы қонаққа көрсетіледі.Себебі,ол малдың күйін,дені таза екендігін к...

Переведите пожалуйста На русский язык)) Халықтың ежелгі қонақжайлылық салты бойынша құрметті мейманға арналып қой немесе тай сойылады,қонақасы беріледі.Сойыс малы қонаққа көрсетіледі.Себебі,ол малдың күйін,дені таза екендігін көреді.Сонан соң бата жасайды.Алғыс яки бата сөзде үй иесінің саусаламат болып,бәле-жаладан амандығын тілейді. Аxмет байтұрсынов былай:"бата-біреуге алғыс бергенде айтылатын сөз.Батаны ақсақал адамдар айтады". Сондай-ақ шешен,ақын,зергерлер өздерінің қасиетті өнерін ізбасар шәкірттеріне аманат етіп тапсырғанда,ақ батасын береді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для здорового населения древнего тайского гостеприимства уважаемые овец или забивается по гостю,предоставляется обед.Убойный скот в гости.Это состояние скота,что видит чисто физически.Затем бата. Благодарность владельца дома или бата саусаламат слове,беда-жаладан желает благополучия.Ахмет байтурсынов сказал:"благословение-благодарность кому-то, о которых говорится в передаче.Люди говорят, что аксакал Батаны".А также чеченского,поэта,последователя так, чтобы при аманат ученикам своим священным искусством ювелиров,дает благословение (бата).