Переведите, пожалуйста, на русский язык (не через переводчик) Әрбір адамның ұнататын сүйікті ісі болады. Бірі ән салуды, екіншісі би билеуді, үшіншісі гүл өсірумен шұғылданса, келесісі кітап жинаумен айналысуы мүмкін. Кесте тоқ...

Переведите, пожалуйста, на русский язык (не через переводчик) Әрбір адамның ұнататын сүйікті ісі болады. Бірі ән салуды, екіншісі би билеуді, үшіншісі гүл өсірумен шұғылданса, келесісі кітап жинаумен айналысуы мүмкін. Кесте тоқу – біреудің сүйікті ісі болса, қолөнер бұйымдарын жасау – екіншісінің, тағамдар даярлау -үшіншісінің, үй жануарларын күту –төртіншісінің сүйікті ісі болуы да мүмкін. Сол іспен шұғылданғанда адамның бойында ерекше ынта , жігер, қызығушылық, сүйіспеншылык сезімдері артады. Сүйікті ісі адамға қанат бітіріп шығармашылыққа жетелейді.Сүйікті іс үлкен жетістіктерге қол жеткізеді, сондықтан бос уақыттарыңды сүйікті істеріңе арнауға тырысыңдар.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у каждого человека бывает любимое хобби.Одни поют,вторые танцуют,третье занимаются выращиванием цветов,а следующие могут относится к колликционерам книг,Если вышивка  хобби первого, то изготовление ремесленных изделий -второго,приготовление пищи-третьего,уход за животными-может оказаться хобби четвертого ,Занимаясь этим хобби у человека специалиируется,энтузиазм, целеустремленность,интерес,любовь,Любимое хобби приводит к большим достижениям ,и поэтому свободное время посвещайте своему любимому хобби! вот так как то свойм переводом)));)