Переведите пожалуйста. Не используя переводчик. и к каждому предложению надо написать по два ответа. 1. Мұзайдында жазда әрі қыста сырғанақ тебуге болады. 2.үлкен мұзайдында спортшылар жаттығу жасайды . 3.үлкен мұзайдында спор...

Переведите пожалуйста. Не используя переводчик. и к каждому предложению надо написать по два ответа. 1. Мұзайдында жазда әрі қыста сырғанақ тебуге болады. 2.үлкен мұзайдында спортшылар жаттығу жасайды . 3.үлкен мұзайдында спортшылар жиындар, турнирлер өткізеді.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)на катке можно кататься летом и зимой. 2)на большом катке спортсмены тренируются. 3)на большом катке спортсмены организуют турниры и соревнований