ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА НЕ С ПЕРЕВОДЧИКА ! С казахского на русский ! Сабақ арасындағы үзіліс кезі. Самбырлаған сөз, сыңғырлаған күлкі. Ерсілі-қарсылы еденді солқылтада тарс-тұрс жүгірген балалар сеңдей соғысады. Сабақтан шаққан е...

ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА НЕ С ПЕРЕВОДЧИКА ! С казахского на русский ! Сабақ арасындағы үзіліс кезі. Самбырлаған сөз, сыңғырлаған күлкі. Ерсілі-қарсылы еденді солқылтада тарс-тұрс жүгірген балалар сеңдей соғысады. Сабақтан шаққан екі мұғалім апай ұстаздар бөлмесіне қарай бет алды
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перемена - перерыв между уроками.  Все громко разговаривают, звонко смеются. Дети бегают по полу туда-сюда, толкают друг друга. Из классов (кабинетов) вышли две учительницы и пошли в "учительскую".