ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, НО НЕ КАК В ПЕРЕВОДЧИКЕ!!!!!!! _______________________________________________ Біздің жастарымыз қиындықтан гөрі жеңіл іске әуес. Кітап оқып, атақты білімділер Бартер, Львович, Страбондардың философиялық ...

ПЕРЕВЕДИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, НО НЕ КАК В ПЕРЕВОДЧИКЕ!!!!!!! _______________________________________________ Біздің жастарымыз қиындықтан гөрі жеңіл іске әуес. Кітап оқып, атақты білімділер Бартер, Львович, Страбондардың философиялық ойларын талдаудан гөрг теледидардың түймесін баса салып, диванға қонжия кеткенге ыңғайланып тұрады. Щлай болса, сөз жоқ, теледидар бағдарламасының мазмұнын байытып, эстетикалық қуатын жетілдіріп, адамзаттың өркениетімен ұлттық мәдениет тұрғысында әлемдік озық ойларға жетелейтін мағыналы, қызықты хабарлар дайындау қажет.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Реализация легковых хобби трудностей, чем наша молодежь. Читать книги известных знатоков Бартерным, Львович, анализа философских идей Страбондардың гөрг внимание на кнопку телевизора, что диван состоит из қонжия адаптирован для отхода. Щлай то, несомненно, обогатят содержание программы телевидения, совершенствовать эстетическое мощности, передовые мысли, ведущие к мировой национальной культуры человечества, предмет өркениетімен содержательные, интересные сообщения.