Переведите пожалуйста, но не в интернет переводчике Мәтінді оқып, ат қойындар. Негізгі ой қай сөйлемде берілген деп ойлайсыңдар? Мәтін бойынша үш сұрақ құрастырыңдар. (Тапсырма жазбаша орындалады)
Переведите пожалуйста, но не в интернет переводчике
Мәтінді оқып, ат қойындар. Негізгі ой қай сөйлемде берілген деп ойлайсыңдар? Мәтін бойынша үш сұрақ құрастырыңдар. (Тапсырма жазбаша орындалады)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прочтай текст,поставь название тексту,составить з вопроса по тексту (упражнение выполняется письменно )