Переведите пожалуйста поскорей на казахский1 потому что он очень легкий2 от своей жены3 он хотел поискать пищу4 они спорят кто сильнее и поднимают большие камни5 он нервирует ее6 он представит жене их как пищу7 лиса, она ведет ...

Переведите пожалуйста поскорей на казахский 1 потому что он очень легкий 2 от своей жены 3 он хотел поискать пищу 4 они спорят кто сильнее и поднимают большие камни 5 он нервирует ее 6 он представит жене их как пищу 7 лиса, она ведет их к қаңбақшалу и говорит им его не бояться 8 он убьёт лису 9 қоңбақшал любит гулять 10 фантазия
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)бұл өте оңай емес, өйткені 2) оның әйелі 3) Ол азық-түлік іздеуге келеді 4)олар күшті кім дау, және ірі тастар арттыру 5) ол оған тітіркендіреді 6)Ол әйеліне азық-түлік ретінде оларды ұсынуға болады 7)түлкі, ол қaңbaқshalu оларды әкеледі және оны қорқады емес, оларды әңгімелейді 8)ол түлкіні өлтіремін 9) жүре ұнатады қoңbaқshal 10)қиял