Переведите пожалуйста предложения! Томас эдисонның табысқа жету тарихы басқа да адамдардың тарихына ұқсас-оны керемет идеялар кернеді.Сонымен бірге оның тарихы бірегей – білімі болмаса да, бұл адам адамзатқа көптеген өнертабыст...

Переведите пожалуйста предложения! Томас эдисонның табысқа жету тарихы басқа да адамдардың тарихына ұқсас-оны керемет идеялар кернеді.Сонымен бірге оның тарихы бірегей – білімі болмаса да, бұл адам адамзатқа көптеген өнертабыстарын сыйлап, бүкіл әлемге әйгілі болды.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Історія успіху едісона аналогічні історії інших людей-неймовірно кернеді його ідей.А також його унікальна історія – не освіта, це людина, подарувавши людству безліч винаходів, відомих всьому світу.