Переведите пожалуйста Текст So,that's how you make a pirate's fruit salad.now it's your turn. Ha.easy Paco,how many mangoes do we need. Not many . only two,I think can you pass me the lemon, please sure here you are Make sure...

Переведите пожалуйста Текст So,that's how you make a pirate's fruit salad.now it's your turn. Ha.easy Paco,how many mangoes do we need. Not many . only two,I think can you pass me the lemon, please sure here you are Make sure you put a lot of sugar in it OK! A lot sug! Look it's ready!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Итак, вот как делать пиратский фруктовый салат.Сейчас ваша очередь. Ха, легко. Пако, сколько манго нам нужно. Немного. Только два, я думаю. Можешь передать мне лимон, пожалуйста. Конечно, держи. Убедитесь, что ты положил много сахара в него. ОК! Много сахара! Посмотри, он готов!