Переведите, пожалуйста. Желательно в рифму. When I was one, Iw wasn't nuch fun. What did you do When you were two? When I was two, I learned to ski. What did you do When you were three? When I was three, I danced on the floor. ...

Переведите, пожалуйста. Желательно в рифму. When I was one, Iw wasn't nuch fun. What did you do When you were two? When I was two, I learned to ski. What did you do When you were three? When I was three, I danced on the floor. What did you do When you were four? When I was four, I learned to dive. What did you do When you were five? When I was five, I learned new tricks. What did you do When you were six? When I was six, It was really heaven. What did you do When you were seven? When I seven, I learned to skate. Qhat did you do When you were eight? When I was eight, It was really great, But when I was one, It wasn't much fun.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Когда мне был один, Меня не было очень весело. Что ты делал Когда тебе было два? Когда мне было два, Я научился кататься на лыжах. Что ты делал Когда тебе было три? Когда мне было три года, Я танцевала на полу. Что ты делал Когда тебе было четыре? Когда мне было четыре года, Я научился нырять. Что ты делал Когда тебе было пять лет? Когда мне было пять лет, Я узнал новые хитрости. Что ты делал Когда тебе было шесть? Когда мне было шесть лет, Это было действительно рай. Что ты делал Когда тебе было семь?