Переведите пожалуйста!!!Срочно нужно! Кумир-это человек, которым мы восхищаемся, на которого мы хотим быть похожими. Моё восхищение вызывают те люди, которые сочетают в себе и способности, и хорошее отношение к людям. Мама-это ...
Переведите пожалуйста!!!Срочно нужно!
Кумир-это человек, которым мы восхищаемся, на которого мы хотим быть похожими. Моё восхищение вызывают те люди, которые сочетают в себе и способности, и хорошее отношение к людям. Мама-это самое доброе и самое теплое создание для меня. Мама-это первое слово, которое я произнесла в жизни.Моя мама очень красивая женщина, мудрая, милая, приветливая, порядочная, с принципами, с чувством достоинства и милосердия, терпеливая, общительная, улыбчивая, любящая детей. Я уверена, что мамочка необыкновенный человек. За что бы она не взялась, у неё всё получается: сшить платье, связать шапку, вышить салфетку, изготовить необычную аппликацию или поделку.Я горжусь ей! У своей мамы я могу научиться, как помогать людям не ожидая благодарностей и почестей. Она - мой кумир. Я думаю, что иметь такую маму - большое счастье! Мамочка – это самый мой любимый человек на земле! Спасибо ей за ту любовь и жизнь, которую она мне даёт каждый день.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен үлгі алғым келетін адам (кумир)-оған біз әрдайым таңқаламыз, оған ұқсағымыз келеді. Менің қызығуымды, таңқалуымды шақыратын адамдар, олар өзінің мүмкіндіктерін адамдарға жақсы қарым-қатынасымен жалғастыратын адамдар. Ана- мен үшін қайырымды, ең жылы жаратылыс. Ана- бұл менің өмірімдегі ең алғаш айтқан сөзім. Менің анам өте сұлу, ақылды, қымбатты, қонақжай, әдепті, өз ісіне берік, мейірімділік пен өзін-өзі жақсы ұстау сезімі бар, шыдамды, көпшіл, күлімсіреп тұратын, балаларды сүйетін әйел. Мен сенімдімін, менің анам жәй адам емес. Қандай затты болмасын қолға алса, оның қолынан бәрі келеді: көйлек тігу, бас киім тоқу, салфетка кестелең, ерекше аппликация мен әртүрлі заттар жасау. Мен онымен мақтанамын. Өз анамнан мен адамдарға алғысын, мақтауын күтпей-ақ көмектесуді үйренемін. Ол - менің кумирім менің үлгім. Мен ойлаймын, менің анамдай ананың баласы болу үлкен бақыт! Анашым-менің жер бетіндегі ең сүйікті адамым! Оған рахмет, маған сыйлаған өмір үшін, күнделікті сыйлайтын сүйіспеншілігі үшін.