Переведите предложения на русский язык. You need not have bought this meat-we have everything for dinner. Peter must return the book to the library. We all want to read it. May I take your pen? — Yes, please. tan you cut some...

Переведите предложения на русский язык. You need not have bought this meat-we have everything for dinner. Peter must return the book to the library. We all want to read it. May I take your pen? — Yes, please. tan you cut something without a knife?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тебе не нужно покупать мясо -ь нас есть всё для обеда(Ужина) Питер должен вернуть книгу в библиотеку .Мы все хотим её почитать Могу я взять твою ручку? Да ,пожалуйста  Можешь ли ты что нибудь разрезать без ножа?