Переведите с русского на казахский, только не с переводчика: - Проходите вперед, м

Переведите с русского на казахский, только не с переводчика: - Проходите вперед, мы сейчас будем смотреть коллекцию драгоценных и полу драгоценных камней - а еще мы видим металлы и не металлы,эту коллекцию нам подарила женщина археолог - Щедрая женщина,спасибо ей - Теперь мы будем смотреть портреты директоров, стоящих у истоков горного техникума - Кто был директором самый большой промежуток времени? - Куценко, теперь будем смотреть портреты наших учителей - Вон Алия Бейсенбаева, а вон Сауле Ибраевна, совсем молодая, а где наш куратор Андрей Серикович? - Он еще работает только 2 года,поэтому мы не поместили! Ну вам понравилось? - Да, очень
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Алдыға қарай өтіңіз,қазір біз бағалы және жартылай бағалы тастар жиынтығын қараймыз. -Тағы да біз металл және металл еместерді көріп тұрмыз, бұл жиынтықты бізге археолог әйел сыйлаған болатын. -Жомарт әйел, оған рахмет -Енді біз тау-кен техникумының қайнар көзі  болып табылатын  директорлардың суреттерін тамашалаймыз. -Ең ұзақ уақыт аралығында директор болған кім? -Куценко, енді біздің мұғалімдеріміздің суреттерін қараймыз -Міне Әлия Бейсенбаева, әне Сәуле Ибраевна, әлі тым жас , ал біздің куратор Андрей Серикович қайда? -Оның жұмыс істеп жүргеніне тек 2 жыл болды, сондықтан біз оның суретін қоймадық. Сізге ұнады ма? -Иә, өте