Переведите сочинение на казахский язык ‼️СРОЧНО‼️ Сегодня я сходила в театр.Было очень интересно! Я сходила на мультфильм со своей семьёй. Был детский мультик. Он назывался Золушка.
Переведите сочинение на казахский язык ‼️СРОЧНО‼️
Сегодня я сходила в театр.Было очень интересно! Я сходила на мультфильм со своей семьёй. Был детский мультик. Он назывался Золушка.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бүгін мен театрға бардым. Өте қызықты болды. Мен отбасымен мультфильге бардым. Ол балаларға арналған мультик. Оның аты Золушка .
Гость
Бүгін мен teatr.Bylo өте қызықты барды ! Мен отбасымен мультфильм барды . Балалар мультфильм болды . Ол маған өте қызықты teatr.Bylo барды Zolushka.Segodnya деп аталады ! Мен отбасымен мультфильм барды . Балалар мультфильм болды . Ол Золушка деп