Переведите текст не с интернета: Біздің Республикамыз - тәуелсіз, егемен ел. Қазақстанның жері кең-байтақ. Еліміз Азияда орналасқан. Тәуелсіз Қазақстанның астанасы - Астана қаласы. Астана - еліміздегі ең әдемі қала. Астана қала...

Переведите текст не с интернета: Біздің Республикамыз - тәуелсіз, егемен ел. Қазақстанның жері кең-байтақ. Еліміз Азияда орналасқан. Тәуелсіз Қазақстанның астанасы - Астана қаласы. Астана - еліміздегі ең әдемі қала. Астана қаласы бұрын "Ақмола" деп аталған. Астана Есіл өзенінің бойында орналасқан. Қала халқы жылдан-жылға өсуде. Қалада көп ұлт тұрады. Көптеген жаңа әдемі ғимараттар, биік үйлер салынды. Қала көшелерінде көптеген тарихи ескерткиштер бар. Астана - болашағы үлкен қала.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наша Республика-независима,суверенна.Казахстанская земля широка-обширна.Наша страна расположенна в Азии.Столица Независимого Казахстана-город Астана.Астана-самый красивый город в нашей стране.Раньше город Астана называлась"Акмола".Астана расположена около реки Ишим.Из года в год растёт население города.В городе проживают люди разных национальностей.Идут постройки новых, красивых зданий и высоких небоскрёбов.На улицах города есть множество исторических памятников.Астана- будущее большого города.