Переведите текст только не через переводчик Мамина хобби - это рисования. Моя мама начала рисовать еще когда была маленькая. Ей нравилось изображать на чистом листе что - нибудь красивое, растения, животных, иногда людей.Маме п...

Переведите текст только не через переводчик Мамина хобби - это рисования. Моя мама начала рисовать еще когда была маленькая. Ей нравилось изображать на чистом листе что - нибудь красивое, растения, животных, иногда людей.Маме понадобилось для рисования только чистые листки бумаги и цветные карандаши. Ей очень нравится рисовать. Дам 30 баллов Пожалуйста не через переводчик там не правильно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің анамның xоббиі сурет салу. Менің анам сурет салуды мен кішкентай болған кезде бастады. Ол таза бетке әдемі заттарды, өсімдіктерді, жануарларды, кейде адамдарды бейнелегенді ұнатады. Анама сурет салу үшін тек таза беттер мен түрлі-түсті бояу қарындаштары керек. Оған сурет салу өте ұнайды.