Переведите воп на русский пжл1)гүл адамға не үшін риза болды?2)гүл неге солып қалды?3)үлкен гүл оған қандай сөздер айтты?4)гүл нені ұқты?

Переведите воп на русский пжл 1)гүл адамға не үшін риза болды? 2)гүл неге солып қалды? 3)үлкен гүл оған қандай сөздер айтты? 4)гүл нені ұқты?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Цветок человеку за что был благодарен? 2. Цветок почему завял? 3. Большой цветок какие слова ему сказал? 4. Цветок что понял?