Переведите вопросы баласына сорпа неге дәмсіз болып көрінді? Шешесі баласына н?

Переведите вопросы баласына сорпа неге дәмсіз болып көрінді? Шешесі баласына н?? айтты? Бала әкесімен қандай жұмыс істеді? Қалай ойлайсыңдар, кешкі тамақтын сорпасы неге дәмдірек болды?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Почему мальчику бульон не вкусный показалось?Мать мальчику что сказала?Мальчик с отцом какую работу сделал?Как вы думаете почему ужин вкусный был?