Переведите вопросы пожалуйста, не обязательно на них отвечать! - Интернет құрамы?

Переведите вопросы пожалуйста, не обязательно на них отвечать! - Интернет құрамы??а кіретін элементтерді атаңдар. - Электронды поштаның атқаратын қызметі қандай? - Браузер деген не? - Журнал қандай мүмкіндік беретін жүйе? - Осы тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді атаңдар.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Какие элементы, являются частью Интернета. 2)Функция электронной почты? 3)Что такое браузер? 4) Не знаю 5)Назовите новые слова по этому вопросу.