ПЕРЕВЕДИТЕ ВЫРАЖЕНИЯ НА РУССКИЙ ЯЗЫК.СПАСИБО) Бақытты болу және табиғатпен үйлесімде өмір сүру деген – бір-ақ нәрсе. Табиғатты адам өмірін сақтағандай сақтауымыз керек. Табиғатты қорғау дегеніміз – Отанды қорғау. Табиғат жөнсі...

ПЕРЕВЕДИТЕ ВЫРАЖЕНИЯ НА РУССКИЙ ЯЗЫК.СПАСИБО) Бақытты болу және табиғатпен үйлесімде өмір сүру деген – бір-ақ нәрсе. Табиғатты адам өмірін сақтағандай сақтауымыз керек. Табиғатты қорғау дегеніміз – Отанды қорғау. Табиғат жөнсіз араласқаны үшін адамзаттан өшін қайтармай қоймайды. Корейдің қолына бәкі беріп тауға жіберсең, аштан өлмейді. Өзбекке шапанындай жер берсең, дүниенің байлығын жасайды.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Быть счастливым и соответсвующе жить с природой - это другое Нужно беречь природу как бережем жизнь человека Беречь природу - это значит беречь и Родину Природа не остановится пока не накажет человека который нанес вред окружающей среде Не умрет от голода если дать карманный нож и отправить в гору корейца Если дать узбеку землю, он сделает богатство природы