Переведите Жыртқыш інсіз болмайды. Отансыз жан өмірінде оңбайды. Өзін-өзі қорлайды да, сорлайды. Тірі адамға - сол қайғы!ИЛИ¨Туған елім – гүл елім,Қасиетіңді білемін.Өзіңе деп жүремін –Лүпілдеген жүрегім!

Переведите Жыртқыш інсіз болмайды. Отансыз жан өмірінде оңбайды. Өзін-өзі қорлайды да, сорлайды. Тірі адамға - сол қайғы! ИЛИ ¨Туған елім – гүл елім, Қасиетіңді білемін. Өзіңе деп жүремін – Лүпілдеген жүрегім!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хищник без норы не бывает.  Человеку без Родине никогда не везет. Сам себя унижает и пропадет. Живому человеку это -печаль.  Родная страна - страна цветок, Знаю твое достоинства. Только для тебя, Стучит сердце мое.