Переведитемы с подругой были на даче .Было весело .мы бегали гуляли играли и делали фото в инстаграм .Я хочу вернуть эти выходные.Мы отарвались по полной

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Me and my friend were in the summer cottage. On Saturday we celebrated her dad's birthday. We ran a lot, took pictures of ourselves and spent a lot of time outdoors. It was fun. I want to bring that good time back. We really had a blast!
Гость
My friend and I were at the summer cottage. It was funny. We run, walked, played and took photos for Instagram. I want to return these holidays. We had a lot of fun