Перевести 1. Я щойно прибрав на кухні 2. Автобус щойно від'їхав 3. Вона тільки що пообідала 4. Поспішаймо бо автобус зараз від'їде 5. Вона зараз буде їсти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Je viens de nettoyer la cuisine;2.Le bus venait de quitter;3.Elle a juste eu le dîner;4.Maintenant dеpеchez pour le bus quittera;  5.Elle va maintenant manger.