Перевести. Hello dear friend, I'm glad to receive your order. Due to the recent shortage of manpower, delivery is a bit slow Please f

Перевести. Hello dear friend, I'm glad to receive your order. Due to the recent shortage of manpower, delivery is a bit slow Please forgive me But I'm sure I'll arrange your order as soon as possible. Thank you. I wish you and your family happiness.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я рад получить ваш заказ. В связи с недавним нехватки рабочей силы, доставка немного замедлилась. Пожалуйста, простите меня. Но я уверен, что я устрою ваш заказ как можно скорее. Спасибо. Я желаю Вам и Вашей семье счастья.