Перевести на аглійську мовуЛіля носить капелюх та сукню. Їй не подобається носити шарф.Майк носить футболку, та не носить джинси.Моя мати носить плаття та взуття, вона не носить капелюх.Він носить шорти та тригери, та не носить...

Перевести на аглійську мову Ліля носить капелюх та сукню. Їй не подобається носити шарф. Майк носить футболку, та не носить джинси. Моя мати носить плаття та взуття, вона не носить капелюх. Він носить шорти та тригери, та не носить футболки. Вони носять шарфи, рукавиці та не носять плащі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Lily is wearing a hat and dress. She does not like to wear a scarf.Mike wears a t-shirt and not wearing jeans.My mother wears a dress and shoes she wears a hat.He wears shorts and flip-flops, and not wearing shirts.They wear scarves, gloves, and do not wear coats.