Перевести на казахский.Как я одеваюсь. В школу я одеваю синие брюки, белую рубашку и синий пиджак.Потом одеваю теплую куртку, шапку и ботинки.А гулять хожу в спортивном костюме и кроссовках.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен қалай киінемің. Мен мектепке көк шалбар киемің, ақ түсті көйлек,көк жиде.Сосын жылы куртка, бас киім, аяқ киім киемің.Қыдыруға спорт костюмен и спорт аяқ киіммен шығамын.