Перевести на татарский Руслан ты любишь весну? Руслан что ты больше любишь весной? Любишь играть с друзьями? помогите пожалуйста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Руслан син язны яратасыңмы? Руслан син күбрәк яратасыңмы язын? Сөясеңме уйнарга дуслары белән?
Гость
Руслан син язны яратасын,мы? Руслан син кубрэк яратасынмы язын? Сеясенме уйнарга дуслары белэн? ярдэм итегез зинхап (я бы и с символами написал но увы сорян)