Перевести на татарский язык . пожалуйста. В моей семье пять человек. Папа,мама,братик,бабушка и я. Я очень люблю свою семью и больше всего играть с братиком. помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Минем гаиләдә биш кеше. Әти,әни,братик,әби һәм мин. Мин бик яратам үз гаиләсен һәм барыннан белән уйнарга братиком. ярдәм итегез зинһар
Гость
минем гайләдә биш кеше .әтием,әнием ,апаем,нәнәй,и мин.мин нык уземнең гайләмне яратам ә ныгырак апаем белән уйнарга яратам