Перевести на українську мову. Airport is like a little town.It has got its own shops,banks and cafes.It is always busy.There are a lot of people at the airport.Usually passengers buy their tickets at the ticket offices beforeha...

Перевести на українську мову. Airport is like a little town.It has got its own shops,banks and cafes.It is always busy.There are a lot of people at the airport.Usually passengers buy their tickets at the ticket offices beforehand.They arrive at the airport by taxi or by bus.If you have a lot of time before your flight you can wait in a comfortable armchair in the waiting hall.Some passengers like to buy souvenirs at the airport shop.Others buy a newspaper or a magazine.If you are hungry you may have a snack at a cafe
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аеропорт як маленьке місто. Вона має свої власні магазини, банки і кафе. Він завжди зайнятий .Есть багато людей в аеропорту. Зазвичай пасажири купують квитки в касах заздалегідь. Вони прибувають в аеропорт на таксі або на автобусі. Якщо у вас є багато часу до польоту ви можете почекати в зручному кріслі в залі очікування пасажирів .Деякі люблять купувати сувеніри в магазині аеропорту. Інші купують газету або журнал. Якщо ви голодні, ви можете перекусити в кафе
Гость
Аеропорт-це маленьке місто.Він має свої магазини,банки, кафе.Він завжди зайнятий.Є багато людей в аеропорту.Зазвичай пасажири купують квитки у касах заздалегідь.Вони прибувають в аеропорт на таксі або на автобусі.Якщо у вас багато часу, перш ніж ваш рейс, ви можете почекати в зручному кріслі в залі очікування.Деякі пасажири люблять купувати сувеніри в магазині аеропорту.Інші купують газету або журнал.Якщо ви голодні, ви можете перекусити в кафе