Перевести с руского на английский яживу сбабушкой и с дядей.бабушку зовут лена.ей 47лет.она домработница.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I live with my grandmother and my uncle. Grandmother's nave is Lena. Grandmother is 47 . She works a housekeeper.
Гость
I live with my grandmother and uncle. My grandmother's name is Lena. She is 47. She is house-keeper