ПЕРЕВЕСТИ В СТИХОТВОРНОЙ ФОРМЕ НА РУССКИЙ Село! І серце одпочине: Село на нашій Украні — Неначе писанка, село, Зеленим гаем поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на

ПЕРЕВЕСТИ В СТИХОТВОРНОЙ ФОРМЕ НА РУССКИЙ Село! І серце одпочине: Село на нашій Украні — Неначе писанка, село, Зеленим гаем поросло. Цвітуть сади, біліють хати, А на горі стоять палати, Неначе диво. А кругом Широколисті тополі, А там і ліс, і ліс, і поле, І сині гори за Дніпром. Сам Бог витае над селом
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Село сердце ополчения село на нашей Украины неначе песенька село