Перевезти текст с английского на руский.Dear Jill,Thank you for your photo.This is our family.This is my mum.Her name is Irina.And this is my dad.His nane Boris.I ve got a brother.His name Nikita.I ve got two friends.Their name...

Перевезти текст с английского на руский.Dear Jill,Thank you for your photo.This is our family.This is my mum.Her name is Irina.And this is my dad.His nane Boris.I ve got a brother.His name Nikita.I ve got two friends.Their names Vera and Maxim
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогая Джилл.Спасибо тебе за твое фото.Это наша семья.Это моя мама.Ее зовут Ирина.И это мой отец.Его зовут Борис.У меня есть брат.Его зовут Никита.У меня есть два друга.Их зовут Вера и Максим
Гость
Дорогая Джил,Спасибо тебе за твоё фото.Это наша семья.Это моя мама.Её зовут Ирина.И это мой папа.Его имя Борис.У меня есть брат.Его завут Никита.У меня есть два друга.Их зовут Вера и Максим