Перевидите на русский пожалуйста (без переводчика)ҚұмырсқаБір құмырсқа өз илеуіндегі тобынан бөлініп, ара, қоңыз сияқты жәндіктермен дос болыпты. Бірде тамақ іздеп шыққан құмырсқа жол үстінен бір дән тауып алады. Жалғыз өзі көп...

Перевидите на русский пожалуйста (без переводчика)ҚұмырсқаБір құмырсқа өз илеуіндегі тобынан бөлініп, ара, қоңыз сияқты жәндіктермен дос болыпты. Бірде тамақ іздеп шыққан құмырсқа жол үстінен бір дән тауып алады. Жалғыз өзі көп әуреленіп, дәнді орнынан қозғалта алмайды. Араға жолығып, көмек сұрайды.- Достым, бір дән тауып алып едім, жалғыз өзім көтере алмадым. Маған көмектесші, -деп өтінеді.- Көріп тұрсың ғой, мен де жұмыс істеп жатырмын,- деді ара.- Солайы солай ғой, мейлі. Құмырсқа әрі жүріп кетеді. Ол енді қоңызды кездестіреді. Құмырсқа енді қоңыздан көмек сұрайды.- Сен үшін өз еңбегімді еш қылмаймын,-деп қоңыз ұшып кетеді. Құмырсқа жаңа достарына қатты ренжіп үйіне қайтады. Жолда құмырсқа өзінің бұрынғы достарымен кездеседі.-Жалғыздық деген сол, -деп басқа құмырсқалар оны жұбатып, дәнін көтерісіп көмектеседі. Солай ол өз үйіріне қайта қосылды.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                       Муравей. Один муравей отделившись от своей группы муравьев подружился с такими насекомыми ,как пчела , жук.Как то раз шел муравей   в поисках  пищи и нашел  по дороге одно зерно.Он очень долго мучился , но не смог в одиночку поднять зерно.Встретившись с пчелой попросил у него помощи.-Друг , я нашел зерно, но один не смог поднять.Помоги мне попросил он.-Ты же видишь я работаю -ответила пчела.Так то ,оно так , но ладно. Муравей дальше пошел.Теперь он встретил жука.Теперь он помощи попросил у жука.Ради тебя я не могу бросить свою работу -сказал жук и улетел.Муравей очень обиделся на своих новых друзей и пошел домой.По дороге он встретил своих бывших друзей.Одиночество оно такое, утешив его сказали муравьи и помогли поднять ему зерно Так муравей вернулся в свой муравейник.