Перевидите на русский пожалуйста! только что бы было понятно( не с помощью переводчика) 1)Анасы мен қарындасы неге дастарқанды ерекше жасаған? 2)Оның күні қалай басталады? 3)Досы Арманның тілегі қандай еді? 4)Ол неге өзін бақыт...

Перевидите на русский пожалуйста! только что бы было понятно( не с помощью переводчика) 1)Анасы мен қарындасы неге дастарқанды ерекше жасаған? 2)Оның күні қалай басталады? 3)Досы Арманның тілегі қандай еді? 4)Ол неге өзін бақыттымен деп санайды?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)зачем мама и сестренка накрыли стол по особенному? 2) Как началмя его день? 3)Каким было пожелани его друга Армана? 4) Почему он считает себя счастливым?