Перевидите пожалуйста -Какие виды спорта есть в этом спортивном комплексе? - Хок

Перевидите пожалуйста -Какие виды спорта есть в этом спортивном комплексе? - Хоккей, футбол, баскетбол Какой вид спорта тебе нравится? -Хоккей Сколько у тебя в городе спортивных комплексов? пять
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Бұл спроттық кешенде спорттың қандай түрлері бар? -Хоккей, футбол, баскетбол -Саған спорттың қандай түрі ұнайды? -Хоккей -Сен тұратын қалада неше спорттық кешен бар? -бес