Перевидите вопросы на русский, и ответьте на вопросы на казахском языке, пожалуйста правильно. 1.Ақын адамдар арасындағы сыйластықты қалай беріп тұр? 2.Сендер кімдерге жанашырлық сезімдеріңді білдіресіңдер? 3. Сөйлеу мәдениеті ...

Перевидите вопросы на русский, и ответьте на вопросы на казахском языке, пожалуйста правильно. 1.Ақын адамдар арасындағы сыйластықты қалай беріп тұр? 2.Сендер кімдерге жанашырлық сезімдеріңді білдіресіңдер? 3. Сөйлеу мәдениеті дегенді қалай түсінесіңдер?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Как поэт делит человеческое уважение? 2. Вы кому сочувствуюте? 3. Насколько вы хорошо понимаете о культурном общении?