Перевод пожалуйстаБір кісі - мыңға,Жөн кісі - сұмға,Əлі жетер заман жоқ.Қадірлі басым,Қайратты жасымАйғаймен кетті, алам жоқ.Болмасқа болып қара тер,Қорлықпен өткен қу өмір.

Перевод пожалуйста Бір кісі - мыңға, Жөн кісі - сұмға, Əлі жетер заман жоқ. Қадірлі басым, Қайратты жасым Айғаймен кетті, алам жоқ. Болмасқа болып қара тер, Қорлықпен өткен қу өмір.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Один человек - тысячи,  Следует человек -искусителью ,  Еще не хватило времени.  Дорогие,  Я энергичная  Нем приняли участие, не могу.  Лишено порядка является черный пот,  Злоупотребление и хитрость в жизни.