Перевод вопросов 1) что случилось с мальчиком в начале фильма? 2) кем станет мальчиком когда вырастит? 3) почему отец мальчика не пошел на войну ? 4) о чем мечтал мальчик ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
переводила через переводчик в интернете  1) Не баламен ара баста фильмнiң?;                                               2)кіммен ұлмен тоқтайды қашан асыралады? либо так кім баламен тоқтайды қашан?;                                               ;3)неге баланiң әкеы бармей соғысына?
Гость
1.не болды бала басында фильмнің? 2.кім болмақ бала кезде өсуін? 3.неге әкесі бармаған соғысты ? 4.бұл туралы армандаған бала ?