Переводите на англ:Я родом из Азербайджана но живу в Украине.Вы не похожи на араба.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am originally from Azerbaijan but I live in Ukraine.You don't look Arab.
Гость
I am originally from Azerbaijan but I live in Ukraine.You don't look Arab. МОЖНО СДЕЛАТЬ ЛУЧШИМ МНЕ НУЖНО ДЛЯ ЗВАНИЯ!!!ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!!!))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))