Переводите пожалуйста Дос бол сабын, сумен сен,Жиі - жиі жуын сен,Тәңертең де кешке де,Жуын күндіз - кешке де,Жуын күндіз - түсте де,Жуын тамақ алдында,Жуын тамақ соңында,Жуын ұйықтар кезіңде,Жуын тұрған мезгілде.

Переводите пожалуйста Дос бол сабын, сумен сен, Жиі - жиі жуын сен, Тәңертең де кешке де, Жуын күндіз - кешке де, Жуын күндіз - түсте де, Жуын тамақ алдында, Жуын тамақ соңында, Жуын ұйықтар кезіңде, Жуын тұрған мезгілде.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чаще всего лишат вас,Утром и вечером,Сливной во второй половине дня - вечером,Сливной полный цвета,Слить перед едой,В конце пищи сливнымДренажный, когда на плаву,Дренажный в то же время.