Периметир квадрата 24 см.Знайди периметр рівностороннього п'ятикутника, довжина кожної сторони якого дорівнює стороні квадрата. Запиши розв'язання виразом.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 24 : 4 = 6 ( см ) сторона квадрата 2) 6 • 5 = 30 ( см ) периметр пятиунольника Ответ 30 см
Гость
1. Р кв = 4*а, значить довжина сторони квадрата а буде дорівнювати: а = Р кв : 4 = 24 : 4 = 6 см. 2.  периметр рівностороннього п'ятикутника, довжина кожної сторони якого дорівнює стороні квадрата дорівнюватиме: Р 5-кут = 5*а = 5 * 6 = 30 см. 3. ВИРАЗ:   5 * (24 : 4) см