Периметр більшого колеса велосипеда 4,2 м, а периметр меншого колеса - 0,9 м. На початку руху червоні клапани на обох колесах знаходяться в найнищому положенні. Через яку найменшу кількість метрів клапани на обох колесах знаход...

Периметр більшого колеса велосипеда 4,2 м, а периметр меншого колеса - 0,9 м. На початку руху червоні клапани на обох колесах знаходяться в найнищому положенні. Через яку найменшу кількість метрів клапани на обох колесах знаходитимуться знову в найнищому положенні?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
найдем длину окружности обоих колес используя формулу [latex]L=2 \pi R[/latex] [latex]L=2*3.14*4.2=26.376[/latex] ≈ 26 м - длина окружности большого колеса [latex]L=2*3.14*0.9=5.652[/latex] ≈ 6 м - длина окружности малого колеса найдем НОК(26;6)=78 м через 78 метров красные пипки на колесах снова окажутся внизу.
Гость
Відповідь В: 12,6 м Найменше спільне кратне 4.2 і 0.9 = 12.6